Centrum ogrodnicze MADEX BIS to miejsce w którym znajdziesz nie tylko bogaty asortyment roślin ozdobnych i owocowych,
ale także pozostałe produkty potrzebne podczas budowy i pielęgnacji ogrodów.

Byliny

Wieloletnie rośliny zielne, które mają wielokrotną zdolność odnawiania się w sposób wegetatywny. W każdym sezonie wegetacyjnym wytwarzają z organów podziemnych liście, pędy i kwiaty. Zadomowiły się w naszych ogrodach bardzo dawno i nadal cieszą nas różnorodnością barw i form. Wśród mnogości bylin musimy szukać takich, które będą pasowały do warunków panujących w naszym ogrodzie.

Avada Admin

Krzewy i drzewa iglaste

Grupa roślin, które z kilkoma wyjątkami pozostawiają swoje igły lub łuski na zimę, przez co są dekoracyjne cały rok. Rozmaitość form, kolorów, tempa wzrostu, przydatność do formowania i cięcia czyni z nich bardzo przydatne do efektownego i funkcjonalnego kształtowania przestrzeni zielonej.

Wrzosy, wrzośce, itp.

Rośliny wytrzymałe i odporne na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych, dlatego powinno się je wykorzystywać do aranżowania wyglądu ogrodu. Cechą wyróżniającą te rośliny są przede wszystkim drobne kwiaty, występujące w różnych odcieniach różu i fioletu a także w kolorze czerwonym oraz białym. Zwykle są niskie i krzaczaste – nie przekraczają kilku centymetrów wysokości, jednak czasem mogą dorastać nawet do pół metra.

Avada Admin

Krzewy ozdobne

Są jednymi z największych dostępnych roślin, które od razu rzucają się w oczy i kształtują całościowy wygląd ogrodu. Ich wybór bezpośrednio rzutuje na dobór innych roślin, dlatego kupując je trzeba zwracać uwagę na kształt ich listowia oraz kolorystykę. W naszym centrum proponujemy Państwu szeroki asortyment różnych gatunków drzew, które zwykle mają formy szczepione.

Podłoża ogrodowe

Substraty uniwersalne oraz substraty z przeznaczeniem specjalistycznym, torfy kwaśne i odkwaszone, substraty torfowe, uniwersalne ziemie do kwiatów, specjalne do cytrusów, yuk, palm, storczyków, itp., podłoża do wysiewu i pikowania.

Nawozy organiczne

Nawozy przeznaczone dla działkowców i ogrodów przydomowych do drzew owocowych, krzewów ozdobnych, warzyw, traw, roślin iglastych. Nawozy do roślin sezonowych, balkonowych, doniczkowych, odżywki do kwiatów.

Narzędzia ogrodnicze

W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór narzędzi ogrodniczych, zaczynając od łopat, szpadli i grabi, poprzez wszelkiego rodzaju: spulchniacze, sadzarki, siewniki, sekatory, nożyce do traw i żywopłotów, łopaty do śniegu, spychacze do śniegu, trzonki, siekiery, młotki, piły, węże ogrodnicze i akcesoria do nawadniania trawników i ogrodów.

Architektura ogrodowa

Oferujemy gamę elementów dekoracyjnych do Twojego ogrodu: obrzeża i palisady, kora dekoracyjna, doniczki ceramiczne i plastikowe do wykorzystania wewnątrz i na zewnątrz.